Vítejte na agro-fotky.blog.cz doufám ,že se vám tady bude líbit.

Listopad 2007


Traktory Proxima s novou vizáží

10. listopadu 2007 v 9:10 | admin |  Důležité informace
Na Agritechnice v německém Hannoveru budou poprvé oficiálně představeny traktory Zetor Proxima a Proxima Plus s novým designem. Designová úprava byla iniciována nejen potřebou změnit vizáž traktorů, ale i změnit vyklápění kapotáže, aby se zlepšil přístup k motoru. A kromě toho existují i důvody ryze praktické. Od roku 2008 musí všechny traktory značky Zetor plnit emisní limit Tier III. Úprava motorů si vyžádala použití mezichladiče stlačeného vzduchu. Protože ho nebylo možné z prostorových důvodů umístit pod stávající kapotáž, musela se přepracovat. Nová kapota motoru bude v dohledné době použita i na modelové řadě Forterra.


Poděkování

3. listopadu 2007 v 17:09 Důležité informace
Vážení a věrní návštěvníci
Dovoluji si Vám oznámit,že dne 3.listopadu 2007 měl jeden z Vás tu čest a byl 10 000 návštěvník mých stránek.Jsem potěšen nejen Vaším zájmem,ale i Vaší přízní.Za zmínku jistě také stojí,že na stránkách bylo zveřejněno více jak 1200 fotek. Tímto bych chtěl poděkovat všem těm,jenže se podílí na postupném rozvoji stránek,zapojují se do diskuzí,ale především fotografům,jejichž fotečky byly zveřejněny. Doufám,že i do budoucna zůstanete věrní návštěvníci mých stránek. S pozdravem a přáním všeho nejlepšího

Fendt

2. listopadu 2007 v 15:37 Důležité informace
Společnost RCG-AGROMEX, s. r. o. importérem zemědělské techniky značky Fendt pro Českou republiku a zajišťuje její kompletní servis.
Tuto novinku chce firma Fendt ukázat na výstavě v Hannoveru v Německu jako nejnovější model.