Vítejte na agro-fotky.blog.cz doufám ,že se vám tady bude líbit.

Nový světový rekord v podmítce

27. října 2007 v 12:41 | admin |  Důležité informace
Nový světový rekord
( Pásový traktor Challanger MT875B o výkonu 570k s diskovým podmítačem Gregoire Besson XXL o záběru 14 m zpracoval za 24 hodin 644 hektarů a vytvořil tak nový světový rekord)
Pod dohledem komisařů Guinessovy knihy rekordů se v rumunském Temešváru uskutečnil pokus o světový rekord v podmítce.zúčastnil se ho pásový traktor Challanger MT875B o výkonu 570 koní s diskovým podmítačem Gregoire Besson XXL o záběru 14m. Šlo o standardní traktor bez jakýkoliv zásadních úprav, pouze byl přizpůsoben rychlejšímu tankování. Vybaven byl systémem satelitních navigace Auto-Guide, který automaticky řídí traktor a výrazně zvyšuje produktivitu práce.
Díky automatickému satelitnímu řízení Uto-Guide odřídil soupravu jeden řidič, který měl jen tři pětiminutové přestávky na tankování a údržbu stroje. Jedna jízda tam a zpět na poli dlouhé, 6,4 km se středně těžkou až těžkou jílovitou půdou trvala přibližně 45 minut. Tankování 1000 litrů paliva trvalo pět minut.
Za 24 hodin zpracoval traktor Challanger MT875B s diskovým podmítačem Gregore Besson XXL 644 hektarů. Jde o nový oficiálně světový rekord, který bude zanesen do Guinessovy knihy rekordů.
zdroj Zemědělec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama